Lazer epilasyon yaptırmak artık daha KOLAY,GÜVENLİ,ETKİLİ ve AĞRISIZ!. Uzun Pulse atış teknolojisine sahip High Class APOGEE+ lazer cihazı ile epilasyon uygulaması, diğer sistemlere kıyasla çok daha güvenli ve çok daha ağrısız olarak gerçekleşir.

Cilt Bakımı Kürleri

Klasik Cilt Bakımı:
Normal bir ciltte hücreler 28 gün içinde kendini yeniler. Keratin dediğimiz ölü hücreler üstderide kalır. Bu aşamada cilt cansız, mat ve pürüzlü bir hal alır. Alttaki canlı hücrelerin yukarı çıkması, cildin tazelenmesi zorlaşır. Cilt bakım uzmanları tarafından ayda 1 kez uygulanan temizleme, yenileme ve nemlendirmeyi hedefleyen cilt terapisidir.
Süre: 75 dakika
 

Yoğun Nem Bakımı:

Cildin nemlenmesini amaçlar. Ciltte nem patlaması yaratır. Cildi uzun süre destekleyerek sağlıklı bir görüntü kazandırır.

Süre: 90 dakika

Akneli ve Problemli Cilt Bakımı:

Yağlı ve akneli ciltler için derin temizlik bakımıdır. Cildi derinden temizlerken sakinleştirme ve gözenek sıkılaştırma özelliği ile cildi güzelleştirir ve yağdan arındırır. Kızarıklıkları yatıştırır. Bakım Omninux (Işık tedavisi) ile desteklenir.

Süre: 90 dakika

HSR Lifting Bakımı:

HSR ürünlerinin kullanıldığı bu bakımda gözle görülür sonuçlar ortaya çıkar. Kırışıklıkları hafifletir, cilde elastikiyet kazandırır ve taze bir görünüme kavuşturur. Cildin ütüsü olarak adlandırılabilir.

Süre: 90 dakika
 

Kolajen Bakımı:

Yaşlanmanın nedenlerinden biri kolajen kaybıdır. Bu bakım ile cildin elastikiyet kaybının geri kazanılması ve kolajen dokunun yeniden yapılandırılması sağlanır. Cilt ışıltılı ve bakımlı gözükür. Bakım sonunda ciltte ki nem oranı önemli ölçüde artar.

Süre: 75 dakika

Kış Bakımı:

Kış soğuklarında cildiniz kurur, çatlar ve yıpranır. Hava kirliliğinin de etkisiyle ciltte lekelenmeler ve siyah noktalar oluşur. Bu bakım donuk bir cilde anında ışıltı katmaya yarar.

Süre: 60 dakika

Altın Maske Bakımı:

Eski Mısır kraliçesi Kleopatra tarafından tercih edildiği bilinen bir uygulamadır. İçeriğinde 24 ayar altın parçacıkları ile zenginleştirilmiş maske oksijen üretimini artırarak kişinin zihin ve ruh dengesini düzenler. Cilde parlak bir görünüm verir. Altın vücuttaki enerji akışının düzenlenmesinde yardımcı olur. Ayrıca 24 ayar altın parçacıkları hücre fonksiyonlarını dengeler ve hücre yenilenmesini tetikler.

Süre: 75 dakika

Kimyasal Peeling:
Cildi canlandırmak amacıyla uygulanan kimyasal maddelerle cildin hasarlı üst kısmının "soyulması" işlemidir.  Temel prensip cildin kimyasal olarak soyulması ve yerine yeni taze cilt hücrelerinin çıkmasına zemin hazırlayarak cildi gençleştirmektir. Deride oluşturulan soyulmanın ardından yeni deri gelir ve yeni gelen cildin dokusu ve rengi daha düzgün, daha homojendir.

Süre: 50 dakika